ilustrační foto

Platba a dodání zboží

Platba za zboží


Platbu za zboží můžete uskutečnit klasicky při převzetí (na dobírku), bankovním převodem na základě zaslané zálohové faktury (platba předem) nebo platební kartou. Pokud nás navštívíte osobně, určitě budeme rádi a platit můžete v hotovosti nebo platební kartou.

Poplatky, doprava, dodání zboží


Nemusíte se obávat žádných dalších poplatků - uvedené ceny přístrojů na internetových stránkách jsou konečné. Při zakoupení přístrojů neúčtujeme žádné balné, poštovné nebo dopravné atd. Pokud si objednáte samostatně literaturu nebo náhradní díly pro pekárnu, pak Vám přeúčtujeme pouze náklady na dopravu. Uvedené ceny již zahrnují i všechny zákonné poplatky PHE (sběr a likvidace elektrospotřebičů) a poplatek za likvidaci obalů. Povinnosti dovozce vyplývající ze zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech jsou plněny prostřednictvím ELEKTROWIN a.s.. Poplatky za likvidaci obalů jsou odváděny společnosti EKO-KOM, a.s.. Snažíme se držet skladem veškeré zboží a tak objednávky přijaté v pracovní den do 11 hodin jsou okamžitě vyřizovány. Zboží je doručeno následující pracovní den kurýrní službou. Řidič obdrží vaše telefonní číslo, aby Vás mohl v den dodávky informovat o přibližném čase doručení. Jak všichni víme, při cestě po našich silnicích se může přihodit cokoliv, takže i když z naší strany je objednávka vyřízena okamžitě, může se zpozdit během cesty. Proto raději garantujeme doručení do 48 hodin v rámci pracovních dnů. Toto prosím mějte na paměti, pokud objednáváte přístroj jako dárek pro své blízké a potřebujete jej v konkrétní den. Teoreticky doručíme zboží do druhého dne, ale „teorie se od praxe liší zejména v praxi“! :-)

V případě, že si přejete dodat zboží do jiného státu nežli do ČR (viz. níže), přepněte si prosím jazykovou mutaci příslušného státu pro bližší informace o přepravě, dodacích a cenových podmínkách.

Austria, Czech republic, France, Hungary, Poland, Slovakia

Pokud si přejete dodat zboží do států, ve kterých v současné době není naše zastoupení (viz. níže), přepněte si prosím jazykovou mutaci do anglického jazyka pro bližší informace o přepravě, dodacích a cenových podmínkách.:

Belgium, Bulgaria, Denmark, Estonia, Finland, Ireland, Italy, Lithuania, Latvia, Netherlands, Portugal, Romania, Great Britain, Greece, Slovenia, Spain, Sweden, Norway, Switzerland, Russia

V případě, že si přejete dodat přístroj do státu, který není výše uveden, neznamená to, že přístroj do dané destinace nelze doručit. Použijete prosím náš kontaktní formulář zde a sdělte nám vaše přání ohledně doručení. Provedeme Vám individuální kalkulaci přímo pro Vás – nabídneme Vám všechna možná řešení a vyberete si to, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud máte jakékoliv další otázky, jsme Vám k dispozici na telefonních číslech +420 800 110 990, +420 386 351 961, +420 776 584 237 nebo na e-mailové adrese cz__at__smartbreadmaker.com.